Зібрано 349 500 на медевак, тепер збираємо на потреби 91 ОПТБ

🔥 Дякуємо глядачам вистави «Київська перепічка» у Мюнхені та Франкфурті!

Разом нам вдалося зібрати 188 000 грн у Мюнхені та 161 500 грн у Франкфурті на медевак для батальйону БПЛА «Перун» 42 ОМБр.

Додаємо ці кошти до суми, зібраної раніше у Черкасах, Полтаві та Києві — і збір закрито 💪 Щиро дякуємо кожному за донати, підтримку і довіру 🙏

Дякуємо Broadway Agency за організацію туру!

Щира подяка нашим друзям і партнерам Фестивалю «Соловей» у Мюнхені за гостинність і професіоналізм, Генеральному Консулу України в Мюнхені Юрію Никитюку за підтримку, прекрасним волонтерам за допомогу!

🎯 Також продовжується збір для 91 ОПТБ на облаштування 3 робочих місць операторів командного пункту управління.
Кожна гривня = +1 крок до переваги на полі бою. Не відкладайте. Долучайтесь зараз.

🇺🇦 Долучайтесь:

Прокрутка до верху