Конкурс одноразових стипендій для бізнес-ідей імені Костянтина Корнякта (номінація 2024 р.)

“CВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ”

Сьогодні ми бачимо, як в нашій країні розвиваються корисні ініціативи і стартапи, адже у складні часи ми, українці, знаходимо шляхи для покращення існування і підтримки одне одного. І от ми вирішили також підтримати фінансово мінімум три інноваційних бізнес-проєкти молодих українських підприємців. 

Чому наш конкурс проходить під гаслом “свій до свого по своє”? Все просто – це принцип, який зародився серед українців Австро-Угорщини в кінці XIX століття і діяв в Галичині в 1920-1930-х рр. Люди гуртувалися, щоб протидіяти наслідкам впливу зовнішніх геополітичних та економічних чинників і стимулювали розвиток вітчизняного виробництва та власного бізнесу. Саме цим ми й займаємось сьогодні – гуртуємось, протистоїмо агресії, підтримуємо і тримаємось.

Що саме пропонуємо?

 • стипендії у розмірі 150 і 75 тисяч гривень;

Для кого?

 • для молодих підприємців медичної сфери (виробництво, переробка, експорт та імпорт, допомога медичним підрозділам ЗСУ)

Навіщо?

 • підтримати молодий медичний бізнес України в умовах триваючої війни;

Що ще?

 • переможці Конкурсу, окрім фінансування, також отримують підтримку, необхідне обладнання, на реалізацію бізнес-ідей, а також офіційне працевлаштування з оформленням відповідного Договору про співпрацю.

Терміни:

 • Початок подачі заявок – 15.02.2024 р.
 • Кінцевий термін подачі заявок – 17.03.2024 р. (в електронній формі).
 • Оголошення переможців заплановане на 22.03.2024 р.

Умови:

Конкурс проводиться в ІІ етапи:

 • І етап – оголошення про початок Конкурсу, умови його проведення і термін прийняття заявок/бізнес-ідей на участь;
 • ІІ етап – подання заявок на участь, оцінювання бізнес-ідей та визначення переможців, окреслення термінів реалізації бізнес-ідей.

Для участі в Конкурсі всі зацікавлені особи подають:

– на першому етапі Конкурсу – заявку (реєстрація) на участь у Конкурсі «СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ» (НОМІНАЦІЯ 2024 р.) та Аплікаційну Форму бізнес-ідеї;

– на другому етапі Конкурсу – бізнес-ідея: обсягом не більше 3 сторінок друкованого тексту формату А4, шрифт основного тексту – Calibri, розмір шрифту (кегель) – 12, відстань між рядками – 1,5 рядка, поля тексту: зверху – 2 см; знизу – 2 см; ліворуч – 3,0 см; праворуч – 1,0 см;

– додатково надаються:

 1. копія першої, другої, третьої сторінки паспорту та сторінки із позначкою місця постійного проживання;
 2. копія картки платника податків (ідентифікаційний код) і для ФОП – податкова декларація платника єдиного податку-фізичної особи – підприємця);
 3. довідка про тимчасове місце проживання (для внутрішньо переміщених осіб);
 4. фотографії (за наявності);
 5. листи-підтримки/рекомендації (за наявності).

Пакет документів надсилаються Учасниками Конкурсу на електронну адресу korniaktscholarship2024@victoriavitae.org та згодом оригінали документів на узгоджену поштову адресу.

За повноту і достовірність відомостей в поданих на Конкурс документах відповідає Учасник Конкурсу.

Переможцями конкурсного відбору визнаються Учасники/номінанти, бізнес-ідеї яких отримали найвищий рейтинг за результатами бального оцінювання Конкурсним комітетом.

В триденний термін після офіційного оголошення переможців проводиться інформаційна зустріч (допустимим є онлайн формат).

Стипендіати/номінанти, які отримали перемогу в двотижневий термін здійснюють підписання необхідних документів для початку співпраці та відкривають розрахунковий рахунок в банку для перерахування коштів стипендії.

Переможці Конкурсу отримують відповідні стипендії та зобов`язуються підписати необхідні узгоджені документи про співпрацю, а також спільну реалізацію за поданою на конкурс бізнес-ідеєю строком не менш, ніж 1 рік.

Можливості:

Переможці можуть отримати можливість розвитку своїх нових бізнес-ідей в період безперервної співпраці за поданою на конкурс бізнес-ідеєю.

Завантужуйте форму та подавайте заявку

Пакет документів надсилайте на електронну адресу korniaktscholarship2024@victoriavitae.org.

Прокрутити вгору